7. İstanbul Deri Fuarı
17 - 19 Ocak 2013, 13:00

7. İstanbul Deri Fuarı

Dericilikte son teknoloji

İstanbul Deri Fuarı 2013, kürk ve deri porfesyonellerinin ilgi odağı oluyor.

 
 
 
 

İDF 2013, KÜRK VE DERİ PROFESYONELLERİNİN İLGİ ODAĞI OLACAK
Bölgedeki öneminin giderek arttığı kabul edilen İstanbul Deri Fuarında deri, double–face ve kürk tasarımları öne çıkacak. Uluslararası katılımcıların ilgi duyduğu pazarlara yakınlığı ile cazibesi artan İDF, 2013’de küresel pazarlardaki kürk ve deri profesyonellerinin ilgi odağı olacak.

2010 yılının son çeyreğinde yakalanan ivmeyle yükselişe geçen deri ve kürk sektörü, 6. İstanbul Deri Fuarı’nda birçok ülkeden önemli satın alma gruplarını bir araya getirecek.

TÜYAP ve Artı - F Organizasyon işbirliği ile organize edilen 7. İstanbul Deri Fuarı, Türkiye Deri Vakfı şemsiyesi altında, Türkiye Deri Konfeksiyoncular Derneği, Türkiye Deri Sanayicileri Derneği, Ege Bölgesi Deri Sanayicileri Derneği, Bursa Deri Sanayicileri Derneği, Çorlu Deri Sanayicileri Derneği, İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçılar Birliği, KOSGEB, ile diğer deri derneklerinin ve sektör kurumlarının aktif desteğiyle 17- 19 Ocak 2013 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

İstanbul Deri Fuarı, bir yandan derinin tüm alt sektörlerini de bir araya getiren önemli ve etkin bir alış veriş ortamı sağlarken diğer yandan da düzenlenen etkinlikleri ile sektörün hem geçmiş değerlerini nostaljik anımsamalarla yaşatmakta, hem de gelişmekte olan son deri teknolojilerinin ve deri modasının katılımcılara, ziyaretçilere duyurulmasına aracılık etmektedir.