Oyunlarla Zor Müşteri Yönetimi, Şikayet ve İtiraz Karşılama Teknikleri
2 Ağustos 2013,

Oyunlarla Zor Müşteri Yönetimi, Şikayet ve İtiraz Karşılama Teknikleri

, Arnavutköy
450 TL + KDV

Macera ve oyunlarla outdoor eğitimler

Tüm yöneticiler ve çalışanlar için, her departman ve branşa özel “Bana söylersen, unuturum; Bana gösterirsen, hatırlarım; Ama yaşarsam ve içinde olursam; Öğrenirim.”

 
 
 
 

Eğitimleri kapalı salonlardan kurtarıp açık havaya çıkardık.

Her şeyi bilgisayar ile yürüttüğümüz iş dünyası, sanal ortamlarda her geçen gün daha fazla geçirdiğimiz zaman bizi gittikçe iletişimden uzaklaştırmaktadır. Teknolojide kaosa ulaşmış dünya içsellikte doğallığın özlemini taşımaktadır. En zengin olanın sadeliğin olduğuna inandığımız düşüncemizle, eğitimlerimizi de kapalı klişe materyalist ortamlardan sadeliğe, basitliğe aslında en zengine doğaya, doğal işleyişe taşıyoruz.

Doğduğumuz andan itibaren bize öğretilen dayatılan genel gerçekler yerine eğitimlerimizi; öğrenerek eğlenme-eğlenerek öğrenme’ den yola çıkarak, bilip de unuttuklarımızı içimizde olup da uygulayamadıklarımızı açığa çıkararak kendimizi, çevremizi üçüncü göz olarak etrafımızda olup biteni keşfettirecek her biri bir amaç için özenle kurgulanmış oyunlarla gerçekleştiriyoruz.

Suya değdirdiğimiz parmağın suda yarattığı küçükten büyüye yayılarak koskoca okyanusu etkilemesi gibi bireyin grubu, grupların dünyayı değiştirebildiğine inanmaktayız. Birey gelişir dünya gelişir. Görünenin arkasındaki görünmeyen gerçekleri fark ettirecek oyunlarımızla bir çok kazanımlarınız olacaktır.

Eğitim Yöntemi:

Tüm programlar Arnavutköy Eğitim Kampında Yarım Gün Sınıf Eğitimi, Yarım Gün Müfredata Entegre Outdoor ve Indoor Oyunlarla Kurgulanmıştır.

Sınıf eğitimleri aşağıda listelenen eğitim kadrosunca sunulmaktadır. Aktiviteler ise Yöneteam uzman ekiplerince gerçekleştirilmektedir.

Eğitmenler:

- Dr. Murat BİLGİLİ

- Lale A. RONA

- Özkan KAYMAK

- Savaş YETER

- Seçil SÖKMEN

- Hakan Ömer GİDER

- H. Çiğdem YORGANCIOĞLU

- Efsun Fırtına CAN

- Faruk ŞENER

- Ceyda CİMİLLİ AKAYDIN

- Hakan GÜNER

- Hülya ÇİZİKMAN

- Semih OLGUN

- Suna OKUR

- Tolga YANAŞIK

(Her programda yukarıdaki listede yer alan eğitmenlerden biri uzmanlık alanına göre sunum yapmaktadır)

Kurgulanan Oyunlar:


Adventure Day
Yoldan Çıkmak
Akdeniz Korsanları
Dream House
Hayallerin Yarışı
Kızılçukurun Bilgesi
Milli Mücadele
Kaybolan Füze
Mutlu Müşteriler
Diversity
Dinleme Becerileri
İnsan Yönetimi
Houston We Have Problem
Storm the Castle
Sleuth
Win-Win
Conspiracy
Occupation Forces
Orienteering
Beach Olympics
Land Rover Experience
Agent Training
Mission Impossible
Ocean 10
Orient Express
Birlikte Yönetmek
Sail Team Work
Victory Alive
Yüksek Parkur
Yüksek Performans
Takım Dinamikleri
Lidersiz Ekip Olabilmek - Organik Takımlar

(Her eğitim için uzmanlarımızca çizelgede yer alan eğitimlerden biri programa entegre edilmektedir.)
 
İş hayatının gerek duyduğu temel eğitim başlıklarını kişisel gelişiminizle destekleyip harmanlayarak kalıcı kılan heyecan dolu oyunlar ile bilinçli oluşturduğumuz outdoor etkinliklerimizde katılımcılarımız, kendilerinin almalarını istediğimiz mesajları birebir yaşayarak öğrendiklerinden dolayı uzun ömürlü olacak şekilde ve gerçek hayata kolay uyumlayabilmektedirler.

Oldukça çetin rekabet ve mücadelenin var olduğu çağımız iş dünyasında doğru hamleler yapan, geleceği risk tahminleri ile değerlendirebilen, yenilikçi organizasyonlar liderliğe oynuyor, fark yaratıyorlar.

Amacımız, takım oyuncularının içlerindeki gücü keşfetmeleri için aracı olmak, deneyimsel öğrenme faaliyetleri ile vizyonlarında varolan sahneyi yeniden canlandırmalarına katkıda bulunmak.

Yaşamın bir okul olduğunu, öğrenmenin sınırı olmadığını, muhteşem dünyamızda doğa ananın en iyi öğretmen olduğunu düşünüyoruz.

Bir kızılderili yönünü bulur, yönünü bulmak için altı duyusunu kullanır. Çevresini izler, gözler, dinler, sezgilerini duyar ve yoluna devam eder, tıpkı günümüz rekabet şartları altındaki yöneticiler ve ekipleri gibi...

Fiyatlandırma:

Tam gün süreli bir programımızda katılım kişi bedeli 450 TL + KDV dir. Fiyata Ara ikramlar ve öğle yemekleri, kullanılan teknik ekipman ve eğitim materyalleri dahildir. Tüm katılımcılara Katılım Sertifikası tanzim edilmektedir.

Kayıt: Kayıt için 0216 422 95 95 numaralı telefonumuzdan yetkililerimizle görüşebilir ve katılım formu doldurabilirsiniz.

Kayıt formunu ve katılım bedeli ödeme bilgilerini içeren banka dekontunu göndermeniz halinde katılımınız gerçekleştirilmektedir. Grup katılımları ve tarih alternatifleri için lütfen 0216 422 95 95 i arayınız.