Volley Hotel - Ruma Roof Restaurant
26 Kasım 2012 - 26 Kasım 2013,

Volley Hotel - Ruma Roof Restaurant

Ruma Restaurant'ta düğünümüz var!

İstanbul Anadolu yakasının en seçkin otellerinden Volley Hotel İstanbul unutulmaz düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor.

 
 
 
 

İstanbul Anadolu yakasının en seçkin otellerinden Volley Hotel İstanbul, konukları için en kaliteli hizmeti sunan bir konaklama merkezi olmasının yanı sıra, unutulmaz düğün organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor.

Volley Hotel,  Deniz yolu dahil, toplu taşıma araçlarına, köprü bağlantı yollarına ve şehrin merkezine sadece birkaç dakika mesafedeki konumuyla aradığınız kolaylığı bir arada sunuyor.

Marmara Denizi ve Adalar’a kadar  uzanan bir perspektifte eşsiz manzarasıyla Ruma Restaurant, çiftlere ve konuklarına en özel günlerinde, her ayrıntısı özenle hazırlanmış düğünler yaşatıyor.

Düğününüzün her bir detayı ile ilgilenecek profosyonel bir ekibe sahip olan otelimiz 180 kişilik kapasiteli salonu ile sizlere ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Mutluluğa doğru atacağınız bu ilk adımda Volley Hotel İstanbul Ailesi olarak sizlere şahitlik etmekten gurur duyarız.

 

 

Ruma Roof Restaurant'ımızda Türk ve Dünya mutfakların, seçimi özenle yapılmış değişik mönüleri, açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde değerli misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına kadar uzanan geniş perspektifi ile restoranımız hem damak hem de göz zevkinizi okşayacak bir tasarım sergilemektedir.

Haftasonları düzenlediğimiz fasıl gecelerimiz ve zengin içerikli menülerimiz ile sizleri eğlencenin tadını çıkarmaya davet ediyoruz.

Amacımız  rahat, huzurlu ve içtenlikli bir ortamda ağırlanmanızı sağlayarak kendi evinizde sevdikleriniz ile birlikte hissettirebilmenin tadını ve keyfini verebilmektir.


Sizlere basit bir söz veriyoruz :

Hizmet kalitemiz ve samimiyetimiz ile konuklarınız için uzun vadeli değerler yaratacağız. En derin ve içten saygılarımızla,

 

Volley Hotel İstanbul

 

Adres: Nuh Kuyusu Cad. Seyit Ahmet deresi sok.(burhan Felek Spor Kompleksi Yanı) Altunizade Üsküdar İstanbul

 

İletişim bilgileri

Tel: 0216 562 14 14

Fax: 0216 562 15 15

 

Mail: info@volleyhotelistanbul.com

Web: www.volleyhotelistanbul.com